Опрос
Нравится ли Вам наш сайт Vinyl Records?


ОтветитьРезультаты

Последние отзывы


The Verve - Urban Hymns
The Verve - Urban Hymns
Отзывы
Какого года это издание? номер каталога какой?..

Nirvana - Nevermind
Nirvana - Nevermind
Отзывы
Очень большая редкость нынче. Жду переиздания...

Daft Punk - Random Access
Daft Punk - Random Access
Отзывы
Ребята дали альбом года, ещё и на виниле. Купил, доволен, как слон!..

The White Stripes - Elephant
The White Stripes - Elephant
Отзывы
Приобрёл этот альбом. Впечатления от прослушивания не передать. Классс!..

Technics SL-1210 MK7 Black

51999.00 грн.
Количество пластинок: 1
Наличие: Предзаказ
Количество:
Technics SL-1210 MK7 Black
 
 
Програвач Technics SL-1210MK7 є новим доопрацюванням моделі, що стала дуже популярною у меломанів і ді-джеїв. У моделі Technics SL-1210MK7, зрозуміло, був збережений основний принцип конструкції - прямий привід від двигуна з великим пусковим моментом. Прямий привід забезпечує стабільне і точне підтримання швидкості обертання пластинки, а також можливість її плавного регулювання і ручного пригальмовування (останні дві обставини і роблять програвач таким бажаним для професіоналів). У моделі Technics SL-1210MK7 двигун був доопрацьований, що ще більше поліпшило його параметри і підвищило надійність і стабільність роботи.
 
 
 
Technics SL-1210MK7 оснащений статично збалансованим S-образним тонармом, також є класичним для програвачів компанії. Завдяки високій точності виготовлення і продуманій конструкції тонарм забезпечує чудовий трекінг і якісне звучання навіть на пластинках з неідеальної поверхнею.
 
 
 
Technics SL-1210MK7 оснащений потужним нерезонуючим шасі з литого алюмінію і ABS-плити в нижній частині, яке встановлено на комбінованих демпфірованних опорах - вони мають гумову оболонку і внутрішню пружину. При цьому опори мають регулювання по висоті, що дозволяє виставити Technics SL-1210MK7 точно по горизонталі навіть на нерівних поверхнях. Опорний диск в програвачі також алюмінієвий і покритий зверху гумою, яка демпфує його, а також служить в якості килимка для платівки. Колір підсвічування стробоскопа і органів управління в програвачі можна міняти з допомогу мікроперемикача.
 
 
 
У моделі Technics SL-1210 MK7 встановлена ​​цифрова схема пітч-контролю (плавної зміни швидкості обертання диска), що працює в діапазоні ± 8 або 16%, що підвищує точність регулювання. Technics SL-1200MK7 оснащений електронним перемикачем швидкості 33, 45 або 78 об / хв. Також тут є і зручне підсвічування Target Light, яке було вперше застосована в моделі SL-1210MK2. Використання для освітлення яскравого світлодіода з білим світінням робить програвач зручним у використанні навіть в темних приміщеннях.
 
 
 
Особливості:
 
Класична конструкція Technics
 
S-подібний тонарм 9 дюймів
 
Алюмінієві шасі і опорний диск
 
Pitch-контроль і електронне перемикання швидкості
 
Bluetooth-подключение Нет
USB-выход Нет
Автоматика Нет
Вага, кг 9,6
Встроенные динамики Нет
Встроенный фонокорректор Нет
Габарити (Ш х В х Г), мм 453x169x353
Колір Black
Крышка в комплекте Есть
Переключатель скоростей Электронный
Скорости воспроизведения пластинок 33/45/78
Тип картриджа ММ
Тип привода Прямой
Форма тонарма S-образный

Написать отзыв

Ваше Имя:

Ваш отзыв:

Оценка: Плохо Хорошо

 

Внимание! В связи с нестабильнотой ситуацией в стране и непредсказуемым изменением курса доллара и евро, цены на товары могут меняться.

Оставляйте Ваши комментарии и отзывы по просмотренным виниловым пластинкам, они очень важны, и смогут помочь в выборе кому-нибудь еще. Ваше мнение очень важно для Нас!

Vinyl Records. 2013 - 2014